V pátek 21. 6. jsme se pěšky vydali k jednomu z Dubických rybníků. V batůžku jsme si mimo svačiny také nesli plavky a ručníky. S očekáváním nové zkušenosti jsme došli až k Wake sport parku. Pod vedením šikovného instruktora si všichni, kteří chtěli vyzkoušeli jízdu v nafukovacím kruhu taženém na laně. Jízda v kruhu byla zpočátku klidná, ale když jsme se nebáli a souhlasili, další kola byla rychlejší a rychlejší. Ostatní se pod dohledem mohli ochladit na kraji rybníka. Jezdit v kruhu, hrát si v písku a ve vodě všechny moc bavilo ani jsme se nenadáli a už jsme museli zpět do školy na oběd. Náročné vodní aktivity a hlavně sluníčko všechny unavilo. Proto jsme se rozhodli si zpáteční cestu do školy ulehčit, a jeli jsme autobusem.