Srdečné pozdravy z lehce uplakaného Londýna posílají žáci a samozřejmě i učitelé z Tyršovky.

Dnes opravdu jen velmi krátce, protože dnešní den (vlastně den a půl) byl velmi dlouhý a náročný… 😉

Cesta byla dlouhá a úmorná, ale klidná a bezpečná. Přes Francii a Belgii jsme projeli bez problémů a jediného zádrhelu. Zhruba v půl páté ráno jsme vyjeli z trajektu a vyrazili směr Londýn. Lehce po osmé hodině jsme, poblíž Londýnského oka, vystoupili z autobusu a vydali se na celodenní prohlídku. Počasí nám, vzhledem k ročnímu období, přálo a tak jsme viděli všechno, co bylo v plánu. Večer jsme se ubytovali a teď už se dáváme do kupy, abychom byli fit na zítra, kdy nás čeká první studijní den a pak výjezd do Cambridge.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA