Zítra touto dobou už budeme na cestě domů a tak je to asi naše poslední pozdravení z hlavního města Velké Británie.

Dnes máme za sebou opravdu náročný den. Dopoledne děti absolvovaly svůj druhý „školní“ den a odpoledne jsme vyrazili do Brightonu. Brighton je přímořské letovisko, na jihu Anglie a je zde kromě krásných pláží i mořský svět, který jsme nemohli vynechat. Po skončení exkurze přišel na řadu, pro mnohé, vrchol dne – návštěva Primarku…. 🙂 Myslím si, že až bude účetní Primarku dělat měsíční uzávěrku, jistě pozná, kdy jsme tam byli J.

Počasí nám zatím přeje, teplota se pohybuje kolem 15°C a občas na nás vykoukne i sluníčko. Nálada je dobrá, všichni jsme zdraví a tak si to tady pořádně užíváme. Zítra nás čeká poslední den ve škole a pak závěrečná prohlídka Londýna. Plánujeme navštívit Tower, projít se po Tower Bridge, okouknout katedrálu svatého Pavla a nasát ještě poslední doušky předvánočního Londýna. Tak nám držte palce, ať to klapne.

Mějte se moc fajn a těšíme se na vás 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA