Dnešní oblačný den jsme podle programu navštívili hrad Tintagel, který je spojován s králem Artušem.

Zbytky hradu se rozkládají na rozlehlé skále na Atlantikem. Dnes nám počasí příliš nepřálo, byla mlha a lehce mrholilo, ale výlet nám to nepokazilo.

Pozdní odpoledne jsme si prohlédli budovy bývalého vězení ve městě Bodmin. Výklad byl veden v angličtině místním průvodcem. Prošli jsme vězením od sklepení až do nejvyšších pater, vyslechli si jak se zde topilo, vařilo, mučilo, popravovalo, kolik zde bylo vězňů, atd. V bývalých celách byly popsány nejznámější případy a pro názornost zde byly instalovány figuríny dokreslující jednotlivé příběhy.

Zítra brzy ráno odjíždíme do Londýna, kde na nás čeká London Eye, prohlídka historického centra a celý výlet zakončíme plavbou po Temži až do North Greenwich, odkud odjedeme zpět domů.

Včerejší teroristický útok v Manchestru se odehrál naštěstí daleko od místa našeho pobytu a jsme všichni v pořádku.