Dne 20. 9. 2017 se na lesních cestách Rasovy Hůrky konalo okresní finále v přespolním běhu. Naše škola se tohoto setkání vytrvalců pravidelně účastní. V letošním roce jsme vyslali závodníky do kategorie mladších žákyň, starších žáků a žákyň.

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo mladších žákyň, které závody vyhrálo. Družstvo ve složení K. Hadravová, A. Černínová, A. Lorenzová, E. Faltová a K. Solnická postupuje na krajské finále, které se koná 5. 10. v Jablonci nad Nisou.

Starší žáci vybojovali výborné druhé místo. Na tomto úspěchu se podílel D. Procházka, P. Lupoměský, V. Špetlík, J. Dlouhý.

V kategorii starších žákyň dívky obsadily páté místo. Naši školu reprezentovaly: A. Dvořáková, K. Rašová, V. Pojerová, J. Fišerová, A. Měchurová.

Nejlepšího umístění dosáhly Kateřina Hadravová – 1. místo a Amálie Lorenzová 2. místo ve své kategorii.

Všem dětem gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.