Ve středu 27. 9. se v Jablonném v Podještědí konalo za krásného počasí okresní kolo ve čtyřboji mladších a starších žáků a žákyň.

Největšího úspěchu vybojovalo družstvo mladších dívek, které s velkým  bodovým náskokem zvítězilo před družstvy ZŠ U lesa Nový Bor a ZŠ Jablonné v Podještědí.Družstvo bojovalo ve složení A. Lorenzová, A. Černínová, K. Hadravová, B. Lačná a A. Znamenáčková.

O kvalitě závodnic hovoří i fakt, že naše dívky obsadily první tří místa s nejvyšším počtem bodů. 1. Amálka Lorenzová 1751, 2. Anička Černínová 1570, 3. Kačka Hadravová 1504 bodů.

Budeme dívkám držet palce 3. 10. na krajském finále opět v Jablonném v Podještědí.

Závodů se dále zúčastnilo družstvo starších chlapců ve složení M. Balog, R. Koňák, V. Špetlík, M. Halasník, které obsadilo 4. místo. Zde musím vyzdvihnout výkon Robina Koňáka, který součtem bodů 1719 obsadil 4. místo.

Družstvu starších dívek o tři body uniklo 4. místo a skončilo na pátém místě.

Za  reprezentaci školy děkuji A. Dvořákové, V. Pojerové, K. Rašové a D. Dvořákové.

Děkuji všem závodníkům za výborné výkony a výbornou reprezentaci školy.