V úterý 13. března se ve sportovní hale v České Lípě odehrálo okresní kolo a okresní finále ve futsalu v kategorii 8. – 9.tříd. Soutěže se zúčastnilo deset týmů z celého okresu.

Naše škola byla nalosována do skupiny B společně se školami ze  Špičáku, Slovanky, Nového Boru náměstí a Lad. V základní skupině jsme porazili všechny týmy (Slovanku 2:1, Nový Bor, 2:1, Špičák 4:0 a Lada 4:0) a suverénně postoupili do finálové skupiny. Ani ve finálové skupině jsme nenašli přemožitele, porazili oba postupující týmy ze skupiny A (Cvikov 4:0 a Nový Bor Les 4:0) a stali se suverénními vítězi bez jediné porážky. Všichni hráči se zapsali mezi střelce a to včetně brankáře D. Kavenského. Tým hrál ve složení  D. Kavenský, F. Češka, M. Kuľha, J. Blažek, P. Lupoměský, J. Zeman, O. Kubeš, J. Kněžour. Chlapcům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.