Tyršovku čeká velká sláva. 28.října si připomeneme 90 let od otevření naší školy. A to si určitě zaslouží pořádně oslavit!
V současné době vrcholí přípravy na Den otevřených dveří a dvě představení slavnostní akademie. Proč dvě představení? Důvod je jednoduchý. Nacvičit představení a pak se ukázat svým blízkým chce 526 dětí. A tolik se nás do Crystalu nevejde. Přijďte se sami přesvědčit, jak šikovné máme děti a učitele. Slavnostní představení budou v pondělí 24.října od 17:00 a v úterý 25.řína od 17:00 v KD Crystal.
Podívat se k nám také můžete na Den otevřených dveří. Zavzpomínat, kam jste před lety sami chodili a třeba se potkat se svými spolužáky. Nebo se prostě jen podívat, jak to u nás vypadá a jak to na Tyršovce děláme. Den otevřených dveří je v pátek 21.října od 10:00 do 16:30. No a po skončení prohlídky v 16:30 můžete vyrazit s lampionovým průvodem na Vodní hrad a opéct si buřt.

Tak neváhejte a dorazte. Těšíme se na vás

Učitelé a zaměstnanci školy