V pátek 2. 6. byl uspořádán sportovní den pro žáky 6. a 7. tříd. Pro třídní družstva byl nejdříve připraven florbalový turnaj a poté turnaj ve vybíjené. I když pro florbalový turnaj jsme neměli úplně ideální složení družstva, neboť oporou byli pouze tři hráči, nezměrným úsilím a zápalem pro hru se nám podařilo vyhrát skupinu a tím si zajistit účast ve vyřazovací části, následně jsme vyhráli i semifinále a postoupili do boje o první místo. V samotném finále se již projevila únava na oporách mužstva, a tak družstvo 7. C, tvořené žáky českolipských florbalistů, bylo již nad naše síly. I tak jsme získali skvělé 2. místo. Navíc Petr Charvát byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Mnohem nadějnější vyhlídky mělo družstvo pro vybíjenou. Opět jsme vyhráli základní skupinu, následně i semifinále a zase jsme hráli o vítězství. Zpočátku jsme byli lepší než náš soupeř ze 7.B a vypadalo to na 1. místo, ale po několika zbytečných taktických chybách, které sedmáci využili, jsme nakonec prohráli. Dvojnásobné umístění na stříbrné příčce znamenalo, že jsme se stali nejúspěšnější třídou mezi 6. a 7. ročníky.

Všem reprezentantům blahopřejeme a děkujeme.