Minulý týden se po dva dny konala pod záštitou města 1. českolipská školní olympiáda dětí a mládeže. Závodilo se v atletických disciplínách a ve fotbalu. Závodníci Tyršovky si svými výkony vybojovali 1. místo a získali pohár pro nejlepší školu.

Děti závodily v běhu na 60 m, 800m, 1500m, skoku dalekém , hodu míčkem a ve štafetě na 4 x 100 m a ve fotbalu. Všichni předváděli výborné výkony a mnozí si zlepšili i své osobní výkony.

Mezi nejlepší závodníky patřil Max Brych ze 3. B – 4 zlaté medaile, Tobiáš Burda z 9. B – 4 zlaté medaile a Lukáš Novotný z 5. A – 3 zlaté medaile.

Mezi další úspěšné reprezentanty se umístěním na stupních vítězů zařadili z 1. stupně P. Šimka, J. Alexa, B. Boldbatar, X. Vasylieva, R. Klikarová, A. Beneš, J. F. Tichý, J. Krčmář, M. Hlůžek, A. Undraal, R. Klivická a z 2. stupně K. Vránová, A. Hadravová, Š. Šimáková, J. Trmík, A. Chvojková, D. Hajnala a týmy fotbalistů 1.- 3. tříd, 4. – 5. tříd  6. – 7. tříd, fotbalistů 8. – 9. tříd.

Děkujeme závodníkům za skvělé výkony a vzornou reprezentaci naší Tyršovky!