Vážení rodiče, děkujeme vám, že jste si pro vzdělávání vybrali naši školu a zasíláme některé informace, které by pro vás mohly být užitečné. Školní rok začíná v pondělí 4.září 2023 v 7.50 hodin. První školní den je bez aktovky. Slavnostní přivítání malých školáků proběhne  před hlavním vchodem do školy z  Mánesovy ulice. Informační schůzka pro rodiče se koná v úterý 5. září  od 16.00 hod., kde paní učitelky  sdělí informace a své  požadavky pro zahájení  výuky v prvém ročníku .  Z tohoto  důvodu není  nutné spěchat s nákupem školních pomůcek . Děti obdrží balíček v hodnotě 500, -Kč, jehož součástí je základní vybavení pro školu.

Do jednotlivých tříd, 1.A, 1.B, 1.C  budou děti rozřazeny během 28.a 29. srpna 2023. Seznamy dětí spolu se jménem TU budou zveřejněny na webových stránkách školy a hlavních dveřích při vstupu do školy 29.srpna.

TU pro školní rok 2023-24 budou:
1.A  Mgr. Jitka Legezová
1.B  Mgr. Daniela  Šantrůčková
1.C  Mgr. Monika Šimoníková

Školní družina
V týdnu od  pondělí  28. 8. od 8.00 do 15.30 hod. je možné  osobně  přihlásit děti do školní družiny  (v budově školní družiny).

Školní jídelna
Ke školnímu stravování můžete děti přihlásit (osobně ve školní jídelně nebo elektronicky). Podrobnější informace jsou uvedené na webu školy v sekci „Školní jídelna“)

V případě dotazů nás můžete kontaktovat :
Mgr. L. Hejnová  – telefon: 606116119, email: hejnova.lubomira@zstyrsceskalipa.cz
Mgr. A. Lačný – telefon: 602 572 680, email: lacny.antonin@zstyrsceskalipa.cz