NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

Ve čtvrtek 26.1. jsme se vydali na besedu do městské knihovny. Dozvěděli jsme se jak se o knížky starat, jaké knížky v knihovně najdeme a na závěr společného povídání nám paní knihovnice dovolila do knížek nahlédnout…..

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Na tento den jsme se těšili. Děti si donesly cukroví a čajík. Pochutnávali jsme si nejen na cukroví, ale také na muffinech, které nám do třídy přinesla Kája. Děkujeme… Děkujeme také Anežce a Fandovi, kteří společně s maminkou připravili pro děti drobný dáreček....

ZÁMEK ZÁKUPY – ADVENT

Ve středu 7.12. 2022 jsme se vlakem vydali na zámek v Zákupech, kde pro nás připravili prohlídku spojenou s adventními zvyky. Prohlídka se nám moc líbila. Celou návštěvu jsme zakončili nákupem drobností.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

V pondělí 5.12. 20222 se mezi nás poprvé přišli podívat Mikuláš, Andělé a Čerti. A protože v 1.B jsou jen hodné děti, Čerty jsme do naší třídy nepustili. Po zazpívání koledy děti od Mikuláše dostaly malou dobrotu….

HUDEBNÍ PŘEDSTAVENÍ

Ve středu 23.11. jsme vyrazili na hudební představení, které neslo název CESTA KOLEM SVĚTA S KOUZELNOU PASTELKOU. Celé představení jsme si užili. Navíc si každý odnesl CD s veselými písničkami a omalovánku.