Cesta do středověku

Cesta do středověku

Naše další výprava do historie po stopách nejvýznamnějších panovníků Karla IV. a Rudolfa II. vedla na Pražský hrad, Muzea alchymie a na procházku za pražskými strašidly v historickém centru Prahy.
Janov nad Nisou – čtvrtek

Janov nad Nisou – čtvrtek

Od rána svítí sluníčko, bude skvělý výhled, a proto se vydáváme na rozhlednu Královku. Túra to je pořádná, ušli jsme skoro 10 km. Odpoledne další skvělá zábava, brodili jsme se divokým potokem a hledali poklady.    
Janov nad Nisou – středa

Janov nad Nisou – středa

Prší, prší, takže vymýšlíme nový plán a je to skvělá volba. Jedeme na exkurzi do továrny na korálky. Odpoledne už na nás vykukuje sluníčko a můžeme vyrazit na Severák pouštět draky.  
Janov nad Nisou – úterý

Janov nad Nisou – úterý

Dnešní další dobrodružství bylo ve výškách. Všichni do jednoho jsme překonali strach z výšky a neohroženě se vydali na překonávání překážek v korunách stromů. Odpoledne jsme strávili v kouzelném lese a večer jsme stále nebyli unavení, tak jsme si dali taneční hodinku....
Bledule v Pekle

Bledule v Pekle

Dlouho plánovaná výprava za bledulemi v Pekelském údolí se vydařila. Cestou jsme stihli i poskytnout rozhovor do zpravodajství České televize.