DinoPark Liberec

V pondělí 8.10. 2018 jsme podnikli výlet do druhohor. Ocitli jsme se uprostřed pravěkého druhohorního pralesa a zažili bouřku s opravdovým deštěm, někteří i vícekrát. Všude kolem nás bylo plno dinosaurů, kteří se pohybují i vydávají zvuky.Prošli jsme stezkou pro odvážné děti – DinoTrek. Někteří si zahráli na archeology a objevili kosterní pozůstatky pravěkých tvorů. A dalším nevšedním zážitkem bylo 4D kino, kde jsme přes polarizační 3D brýle shlédli film Fino Dino a Dina Mina.

72 total views, 1 views today

Dopravní hřiště

Ve středu 3.10. 2018 jsme navštívili Dopravní hřiště v České Lípě, kde jsme si zopakovali pravidla a bezpečnost silničního provozu.Připomněli jsme si, jak se máme chovat jako chodci,ale i jako cyklisté, kde si můžeme bez ohrožení jezdit a hrát,i jak se máme zachovat při úrazu nebo nehodě.

62 total views, 1 views today

Návštěva HZS

Ve čtvrtek 27. září 2018 jsme navštívili Hasičský záchranný sbor v České Lípě na Svárově. Seznámili jsme se s prací hasičů, která je velmi náročná a důležitá, prohlédli jsme si jejich základnu, pracovní pomůcky, přístroje,automobily… a na vlastní oči i uši jsme poznali, jakou funkci má airbag  v autě a jak je důležité být v autě vždycky připevněni bezpečnostními pásy. Všem se nám tato exkurze velice líbila.

122 total views, 1 views today

Sběr starého papíru

Jako každý rok, i letos, proběhne na 1. stupni soutěž ve sběru starého papíru. Svázaný a zvážený papír noste do školy do 10.10. 2018 (středa) nejpozději do 8:30, protože je sběr hned po naložení kontejneru odvezen do sběrny. Rodiče, kteří vezou sběr přímo do výkupny ( Kovošrot Česká Lípa v Dubici), prosím, aby lístek ze sběrny odevzdali své třídní paní učitelce do 9.10. 2018 (úterý). Další sběrový den je naplánovaný na únor a květen 2019. Všem děkuji za spolupráci.

H. Ezrová

312 total views, 2 views today

Hola,hola, škola volá

V pondělí 3. září jsme poprvé usedli do lavic  jako čtvrťáci. Všem žákům i rodičům přeji úspěšný a pohodový školní rok 2018/ 2019.

tř. uč. H. Ezrová

231 total views, 1 views today

Poděkování

Chtěla bych všem rodičům i žákům 3. C poděkovat za spolupráci v tomto školním roce 2017/ 2018 a popřát krásné a pohodové prázdniny i dovolenou. Děkuji za květiny a dárečky k vysvědčení. A už teď se těším na vás na všechny v září ve 4.C.

Vaše tř. uč. Hana Ezrová

492 total views, 1 views today