Třídní schůzky

Třídní schůzky pro 6. – 9. ročník se konají v úterý 12. 4. od 17 hodin. Neplatí již žádná omezení, schůzky tedy proběhnou prezenčně (ve třídě 7. B).

Lyžařský kurz 2022

V týdnu 27. 2. – 4. 3. se uskutečnil lyžařský výcvik pro žáky 7. ročníků v Jánských Lázních. Počasí bylo celý týden krásné, sněhové podmínky na Černé hoře také. Všichni si kurz užili.

Tři králové

6. ledna 2022 se žáci 7. ročníků zapojili do vystoupení Tří králů. Za 7.B patří poděkování V. Zemanové, S. Vajsejtlovi a J. Staňkovi.

Projektový den – Vánoce

Ve čtvrtek 2. 12. proběhl třídní projektový den, zaměřený na výrobu vánočních dekorací a ozdob. Zároveň jsme si ve třídě udělali vánoční výzdobu, která se bude hodnotit v rámci soutěže mezi třídami. Všichni žáci se aktivně zapojili a odvedli skvělou práci. Moc...

Školní výlet – Mirakulum

Na konci 6. třídy jsme nemohli uskutečnit školní výlet, odložili jsme ho proto na letošní září. Navštívili jsme zábavní park Mirakulum v Milovicích, i přes chladnější počasí si děti všechny atrakce náležitě užily.