Škola s rozšířenou
výukou cizích
jazyků

NOVINKY

Dálková výuka

Výuka probíhá dálkově přes systémy Bakaláři a Teams.

AKTUALITY

Informace k zápisu do 1.tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zveme vás k zápisu do prvního ročníku pro školní rok 2020/2021.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

číst více…

Distanční vzdělávání ve 4.C

Již od 23.3.2020 se kvůli koronaviru musíme učit z domova, využíváme k tomu zejména office365 a aplikaci Teams a Bakaláře, často  spolu soutěžíme na Toglic, Quizizz, Quizlet, při online výuce prostřednictvím videokonferencí ,každý den, využíváme uvolněné interaktivní učebnice na www.nns.cz, už ze školy umíme k procvičování používat webové stránky jako matika.in, gramar.in a spoustu dalších. Výuku z domova zvládáme většina na jedničku ( velký dík patří našim rodičům za pomoc s počátečními problémy s připojením nebo odevzdáváním úkolů).  Přestože se každý den můžeme online pozdravit, zamávat si , popovídat si a výuka z domova nás baví, těšíme se na sebe zase do školy. TAK SE VŠICHNI DRŽTE A PEVNÉ ZDRAVÍ VŠEM. :-).

číst více…

Platba ŠD a ŠK

Vážení rodiče, pokud máte zapsané děti v naší školní družině a školním klubu, věnujte pozornost této informaci:

Vzhledem k nouzovému stavu a přerušení činnosti družiny a klubu na dobu neurčitou vás touto cestou informujeme o způsobu placení školného během  přerušení provozu.
S účinností od 1.4.2020 do odvolání nebudou platby školného vybírány.
Hotovostní platby nebudeme přijímat vůbec a pokud máte trvalé příkazy, můžete je ponechat v platnosti. Zadané platby budou po ukončení tohoto stavu (nejpozději v měsíci červenci) vráceny na bankovní účet, ze kterých úhrady přišly.
Dle svého uvážení  můžete také úhrady trvalým příkazem pozastavit

V případě, že bude v měsíci červnu provoz ŠD  a ŠK obnoven, je potřeba s platbou na červen počítat..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace pro veřejnost

S účinností od 20.3.2020 je vyhrazen čas pro osobní styk každý pracovní den  od 9,00 do 10,00 hod.
Ostatní záležitosti můžete vyřídit prostřednictvím e-mailu: skola@zstyrsceskalipa.cz nebo na tel. č. 487 829 220, 487 829 221, 602 572 680
Děkujeme za pochopení

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Vážení, zákonní zástupci žáků, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR Vás informuji, že po skončení jarních prázdnin bude škola, školní jídelna, školní klub a školní družina od pondělí 16.3. 2020 do odvolání pro žáky uzavřena. Od 13.3.2020 do odvolání jsou pozastaveny všechny pronájmy. O dalších opatřeních Vás budeme průběžně informovat na webu školy a Bakalářích.

Dále se ruší do konce školního roku všechny soutěže a obdobné aktivity i mimo školu (např. ozdravné pobyty, sportovní soutěže, projektové dny, akademie, výlety atd.)

Mgr. Antonín Lačný
ředitel školy číst více…

Ocenění společnosti Scio